Terje

Postitusi: 28

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2010-10-25 12:33:24
Pille:
Terje:
Kus müüakse filo tainast? Ja kas on mõeldav asendada see lehttagnaga? Tahan seda retsepti proovida http://www.delish.com/recipefinder/heavenly-baklava-recipe-opr1010
Baklavat teeks ma ikka filotainaga, mitte lehttainaga. Aga filotainast on ikka väga paljudes kauplustes juba. Kuna Sa ei avalikusta, kus Eesti otsas Sa paikned, on muidugi üsna raske midagi konkreetset soovitada. Pealinnas on nt Kanake (?) firma filotainast (punases piklikus pappkarbis) pea igas Selveris, lisaks on hiljuti ilmunud turule Vici külmutatud tainalehed, mille hind nt Solarises on vaid 19 krooni poolekilose paki eest ja Selverites ca 37 krooni pakk. Otsida tuleb neid külmutatud tainatoodete seast.
Kõige lähem suurem kauplus on mul Laagri Maksimarket. Peab vist linnatripi ette võtma.
2010-05-10 12:14:54
Rocca al Mares ja Mustikas ka ei olnud. Mustikas käisin kindluse mõttes infost küsimas ja öeldi, et enam ei ole. Lõpuks leidsin Kaubamajast külmaletist, kus igast Vertigo kastmed jms, aga need nägid nii närakad välja, et loobusin. Aitäh abi eest!
2010-05-07 11:53:06
Otsisin Rocca al Mare Prismast. Otsingud jätkuvad ....
2010-05-07 11:50:33
Ma ei teadnud, et neid liivakastideks nimetatakse. Praetud munaleib :D on igatahes väga hea!
2010-05-07 11:31:22
Eks ma siis pärin siin edasi... Prismast otsisin ja otsisin, aga vist valest kohast. Pastatoodete riiulilt leidsid teokarp-makaronid nimega "gnocchi", aga see pole see. Niiet palun juhatage pimedale kanale, kust leida õige tera. Millisest letist võiks leida gnocchisid?