Loensajani

Postitusi: 1

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2011-01-20 01:07:43
Tere Ma olen küll alles värkse kasutaja, aga juba hakkan sõna võtma:) Nimelt Nami-Namis on tohutu retseptikogu, mis on ääretult tänuväärne, aga hakkab juba takistama sobiva retsepti kiiret leidmist. No, ma vabandan, aga mul tõesti ei ole aega veeta tunde arvuti taga otsides valikut retsepte, mille hulgast parim leida. Kas tegijad ei ole mõelnud selle peale, et otsingutulemuse vaadet veidikene muuta? Kas poleks mõeldav, et tavalise nimekirja asemel oleks tulemused thumbnail'ides? See võimaldaks juba foto eelvaadet (kui foto on lisatud) ning retseptidel, millel enne koostisoade loetelu on lühikirjeldus, oleks ka see kohe otsingu nimekirjas nähtav. Teine võimalus, kui ei ole soovi senise vaate muutmiseks, oleks teha juurde funktsioon, et kui hiirega liikuda üle retseptide pealkirjade, hüppab lahti väike aken lühitutvustusega näiteks (ja/või ka fotodega). Tehniliselt tähendaks see ilmselt seda, et kõikide retseptide lühitutvustused peaks tegema selliselt aktiivseks, et programm nad tuvastaks ning oleks suuteline neid avama. Minu mõttekäik ei olegi mõeldud selleks, et ma ootaks kohest vastust, aga kuna ma olen kohanud mitmete tuttavate hulgas (ja ka muudes netifoorumites, milles on Nami-Namist juttu olnud) sellist mõttekäiku, et otsida retsepte on keeruline, siis ehk oleks see tulevikku silmas pidades mõeldav? Parimat!