jf

Postitusi: 33

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2012-09-25 03:42:51
Leidsin ühe Fior di latte retsepti ja tahaks millalgi proovida. Kas Eesti poodidest oleks lootust laapi leida?
2011-10-05 18:43:39
Vildes sõin hiljuti seentega risottot, tõsiselt maitsev! teenindus oli ka hea, peale selle, et lauda unustati üks nuga ja üks komplekt söögiriistu tuua juurde. Tahaksin kindlasti tagasi minna ja palju teisi roogi proovida! Täna käisin aga Vilde all tervisekohvikus. Võtsin wrapi, mille kõrvale oli pandud hallitusemaitseline spinati ja peedilehtede hunnik. Kas see peabki nii olema? Mina igatahes tagasi ei lähe, sest lisaks hallitusemaitselisele salatile olid wrap, tahini ja mu ema tellitud kana&köögiviljadega spagetid maitsetud.
2011-10-01 21:10:24
Tuleb nüüd talvine aeg ja eestimaiseid häid tomateid pole varsti saada. Oskaksite soovitada häid purgitomateid? Tootja nime järgi äkki vms.
2011-09-25 16:14:59
Mul on üks küsimus. Olen juba kaks korda ise tavalist saia küpsetanud, ning mõlemal korral on jäänud saia sisse keskele selline hallikam koht, kus vist sai nii hästi kerkinud pole. Olen teinud saia mõlemal korral pikliku ciabattalaadse kujuga, hoidnud ahjus 200 kraadi juures umbes 40 minutit. Retsept oli viimati selline: 300 g jahu, 200 ml vett, 10 g pärmi, 1 tl soola, pool spl suhkrut. Esimene kerkimine pool tundi, teine kerkimine tund aega. Olen pannud saia ilma küpsetuspaberita otse ahjuplaadile. Kas võis probleem olla liiga madalas ahjutemperatuuris?
2011-09-04 21:48:38
Mul on siis aknalaua peal rooma salat, kasvamas rukola, punane/roheline basiilik, murulauk ja ainuke, kes ei tundu rahul olevat, on tüümian. Lehed on hakanud taime keskelt pruuniks ja kuivaks minema. Lugesin, et see pidavat valguse puudumisest olema, siis tõstsin aknalauale, aga hullemaks läks veel. Võibolla kastan teda liiga palju. Rohkem ilu- kui maitsetaimena on potis ka lavendel, tema on lõunapoolse toa seina ääres kapil, ning tundub, et ta on rahul. Plaan on ka rosmariiniseemned kunagi potti pista, ei tea, kaua rosmariinil läheb, et seemnest suureks taimeks kasvada?