Tripsakas

Postitusi: 123

Tiitel: Abikokk

Viimased postitused

2011-03-06 20:23:55
Kes vähegi ameeriklastega kokku puutunud on, see teab, et nemad armastavad oma kohevaid pannkooke süüa või, vahtrasiirupi ja peekoniga. Justnimelt! Kes julgeb, proovigu järele:-) March 2011 002 by tripsakas, on Flickr
2010-11-25 09:21:31
Chedi krõbe pardilihasalat on ka minu lemmik!
2010-11-24 08:42:39
Eda:
Tripsakas:
Piiritu armastuse märgiks oleme oma meestele siiski plaaninud ka stuffingut ehk saiatäidist valmistada. Seda ei pea alati kalkuni sisse toppima, vaid võib eraldi valmistada.
Nõus, et täidist kalkunisse ei pane, olen ka alati eraldi teinud. Täidise salaretsept kõlab väga hästi, aga küsin üle, et kas täidis segatakse kokku potis läheb siis tunniks ahju?
Edale- täidist olen alustanud malmist ahjupotis, enamasti olen ikka pliidil valmis teinud, sest ahju pott kalkuni tõttu enam ei mahu! Aga muidugi võib ahjus valmis küpsetada.
2010-11-23 22:26:07

Vaatan, et olen siin paar aastat tagasi lubanud ämma tänupüha retsepte jagada. Täitsa meelest läinud! Ülehomme on siiski plaanis teise segaperega tänupüha toitu teha ja retseptid on järgmised:

Tädi Dedee salat

Kaste:
0,5 cup rapsiõli
0,25 cup vahtrasiirupit
0,25 cup majoneesi
3 spl valgeveiniäädikat
suts soola ja pipart

Salat:
2 õuna
0,5 cup kuivatet jõhvikaid
0,5 cup röstitud pekanipähkleid
rohelisi salatilehti

õunad-pähklid-jõhvikad lisatakse muidugi suurele rohelisele salatikuhjale ja segatakse kastmega läbi.

Cornbread ehk maisikarask

5 dl jämedalt jahvatet maisijahu
2,5 dl nisujahu
0,5 tl soodat
2,5 tl küpsetuspulbrit
suts soola
2 muna
3-3,5 dl keefirit
3 spl mett
75 g sulavõid

Omavahel segatud kuivained lisada muna, keefiri, mee ja või segule. Valada vormi ja küpsetada 200C juures umbes 25 minutit.
Serveerida soojalt või või mee või vahtrasiirupiga.

Cranberry relish ehk jõhvikakaste

5 dl jõhvikaid (autentsuse huvides võiks kasutada kultuurjõhvikaid)
2 apelsini kelmeteta viljaliha ja veidi apelsinikoort ka
suhkrut (ameeriklased panevad ikka väga palju- 4-5 dl, ma vähendan kogust vähemalt poole võrra kui mitte rohkem- 1-1,5 dl)

Kõik teha köögikombainis püreeks, mitte väga peeneks

Kalkunit küpsetame ilmselt õunte ja puuviljadega täidetult. Kaste tuleb ka. Piiritu armastuse märgiks oleme oma meestele siiski plaaninud ka stuffingut ehk saiatäidist valmistada. Seda ei pea alati kalkuni sisse toppima, vaid võib eraldi valmistada. Meie peres on selline retsept:

Stuffing
1 suurem päts ciabatta-laadset saia (kuubikuteks lõigatud ning kuivatatud või ahjus röstitud)
2 dl röstitud pekanipähkleid või kreeka pähkleid
5 dl hakitud sibulat
5 dl hakitud varssellerit
1,5 dl kuivatet jõhvikaid
2 haput õuna, kooritud ja tükeldatud
0,5-0,75 l kalkunipuljongit, mis keedetud kalkuni siseelunditest ja kaelast
soola, pipart
tüümiani
ohtralt hakitud peterselli
võid

Paksupõhjalises potis sulatada või, praadida selles sibul ja seller, lisada pähklid, jõhvikad, õun ja kõige lõpus saiakuubikud ning maitseained. Lisada vähehaaval juurde puljongit. Küpsetada madalal kuumusel aegajalt puljongit lisades umbes tund aega. Lõpus lisada hakitud petersell. Seda toitu süüakse kalkuni kõrvale.

Magusat ei ole veel suutnud otsustada, ilmselt pähkli- või kõrvitsapirukas.

2009-04-24 11:54:11
Vaatan siin, et mustikamunad ei ole niimoodi välja kukkunud, nagu rahvas soovis. Mingit trikki mul küll ei ole- oma metsast korjatud mustikad, sügavkülmutatud. Otse sügavkülmast võtan mustikad ja topin soki või lapi sisse, keerutan niidiga kinni ja keedan. Selle aasta munad tulid siis sellised: