Colliemamma

Postitusi: 11

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2010-06-15 12:24:20
Siin veel üks tort minu pisipojale. Tordi täidiseks on mango- ja virsikutükid, vahukoor, apelsinimoos ja kõige peal tarretis (maasikad+vahukoor+zelatiin). Kaunistused on tehtud martsipanist, mille värvimiseks on kasutatud toiduvärve.
2010-06-07 12:16:32
Suured tänud sulle Pille! Nokamütsitordi täidiseks on mustikaid, värskeid maasikaid (segatud maasikamoosiga) ja vahukoor. Enne martsipaniga katmist, pintseldasin tordile veidi apelsinimarmelaadi. Kahjuks ei suutnud päris keemiat vältida, martsipan on värvitud toiduvärviga. Bob the Builder on värvitud toiduvärvidega martsipani peale.
2010-06-06 22:21:10
Hello! Mina ei oska ikka pilti üles panna. Kas sa Pille aitaksid? Ma saatsin sulle ka maili, aga ei tea, kas said mu sõnumi piltidega kätte. Pilt on minu aadressil: http://colliemamma.vuodatus.net/ Tervitades, Anette
2010-05-28 12:50:33
Oi kui põnev, On jälle põhjust torti teha :)
2010-03-03 15:14:44
Tõesti vahva. Mulle veel märts ei sobi, tuli lihtsalt nii äkki :( aga proovin hoida end kursis selle asjaga ja tulla Eesti veidi hiljem, kui on tulemas mõni toidutegemisekursus. Suvel tuleme igal juhul. Kas suvel ka midagi organiseeritakse, või peetakse "kooli vaheaega" :)