sõstar

Postitusi: 2

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2010-03-12 18:24:37
Tere! Tegin ka eile esimest korda ciabattat ja läks enamvähem aia taha. Pole eriti kogenud ka, olen küll kringleid ja kaneelisaiu teinud, aga noh, need on ka ebaühtlase kvaliteediga õnnestunud:) Tegin siin nami-namis oleva ciabatta põhiretsepti järgi ja kasutasin durum nisujahu. Esimese kahtluse äratas see, et erinevalt retsepti kommentaarides väidetust ei paistnud minu taigen üldse pudru moodi ja vedelapoolne, vaid nagu pärmitaigen (nt kaneelirullide jaoks) ikka.. Arvatavasti panin liiga vähe vett? Tegemise käigus avastasin, et retseptis on 3,5 dl vett ja juhtnöörides, et esiteks sega jahu, pärm ja vesi ning peale eelkerkimist ülejäänud jahu, vesi jne. Mul jäigi segaduseks, kui palju vett esimesel korral panna ja kui palju pärast juurde lisada. Tegin enamvähem pooleks, samas kokku tuli vett rohkem kindlasti kui 3,5 dl. Tainas ja pätsid plaadil kerkisid küll ilusti ja soojast peast oli sai väga maitsev (isu oli suur ka:), aga täna hommikuks (tegin eile õhtul) olid pätsid küll suhteliselt kõvad, koorik ei olnud enam krõbe... Peaksin vast järgmine kord tavalise nisujahu ja rukkijahu kombinatsioonis proovima..
2010-02-03 22:11:46
Tahtsin lihtsalt kirjeldada oma viimast parimat lõheelamust. Nimelt sõi elukaaslane restoranis 60 kraadi juures küpsetatud lõhet. Liha oleme enne küll madalal temperatuuril (100 või nii) küpsetanud, kuid kala mitte. Aga see oli uskumatult hea. Sai siis kodus ka ära proovitud. Panime lõhefilee ahju, tilli-soola-sibulaga kaetud. Termomeetri pistsime sisse, ahi 60-70 kraadi ja jäime ootama, millal lõhe sisetemperatuur oleks nii 45-50 kraadi (kuskilt lugesin, et see peaks olema piisav, keegi oskab kommenteerida?). Aega läks oodatust kauem, kokku peaaegu 2,5 tundi. Aga lõhe oli lihtsalt nii hõrk, mahlane ja pehme, lihtsalt suussulav:) Nii et uus avastus meie jaoks, läheb kindlasti kordamisele!