Supikana

Postitusi: 5

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2010-02-15 20:19:57
Avaldaks ka oma pannkookide eelistused. Nimelt sinna kuuluvad kaks tähtsat aspekti: 1) Kindlasti peaks tainas olema tehtud hapupiimast (kasutades kas petti, hapuks läinud piima, jogurtit vms) Taigen peaks olema suhteliselt tihe, siis tulevad traditsioonilised vanaemade pannkookide väljanägemisega 2) Pannkookide tainas peaks siiski olema magus, pannkooke peaks saama süüa ka ilma moosi või suhkur vms-ta. Nii tulevad ülihead pannkoogid, millega on hea pühapäeva õhtud veeta (nimelt meie teeme pannkooke pühapäeva õhtuti peale sauna maiustamiseks :))
2010-02-15 20:12:52
Oooo lahe, see on nüüd selge:)
2010-02-15 20:11:43
Prooviks viidata: Uhke šokolaaditort
2010-02-15 19:48:03
Jaa tõesti võib olla, et ma jahutasin liiga vähe aega. Suured tänud selle nipi eest, et alguses kolmandik ainult läbi segada ja siis ülejäänud, tuleks kindlasti õhulisem ja ka väljanägemiselt ilusam kate:) Nüüd sama soojaga edasi küsides: Olen alati vaadanud Ameerika filmidest vettjooksva suuga nende šokolaadikoogi tegemist. Nad oskavad peale teha ikka tõeliselt isuäratava, kohe läikiva šokolaadivaaba, huvitav kuidas seda saaks kõige paremini saavutada?
2010-02-14 23:51:01
Tervist tervist. Tegin ka täna seda uhket šokolaaditorti. Muidu tuli täitsa tordi moodi ja oli väga hea šokolaadine ja üldse mitte magus. Aga selle pealmise kattega läksin vist veidu alt: nimelt vahustatud vahukoorele sulatatud šokolaadi lisades tuli sellest välja võitaoline mass, mille ma küll tordile määrisin, aga see polnud vist see, mis ta pidi olema. Sellest ka küsimus, et kus ma valesti tegin, kas lisasin šokolaadi vahukoorele liiga kiiresti, et polnud nii ära jahtund või millest on asi? Tänud ette ära.