Musiua

Postitusi: 16

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2009-04-18 20:47:15
Mina jumaldan sushit. Tundub, et olen kõik Tallinna kohad läbi käinud kus seda pakutakse. Varem oli kõige parem Sushihouse (nüüd House, sushi on vaid keldris baaris) aga praegu ikka ja jälle Kullasepa tänava Silk. Sisedisain pole seal suurem asi aga teenindus on sõbralik ja sushi maitsev ning nauding suur. Veinid samuti ok.
2008-07-01 13:49:57
Sisalik on mõnus koht. Õhustik meenutab paljuski Lõuna - Prantsumaal nähtud/külastatud kohtasid. Toit on maitsev. Teeninindus on sõbralik ja teenindusvalmis, veine tunnevad nad ka, loomulikult arenemisruumi on. Ja lauda mahub istuma suurepäraselt. Hinnad on väga head, hinna-kvaliteedi suhe on super, eriti veinidel. Minge ja nautige :)
2008-04-12 20:53:27
Tere kõigile Aprilli lõpus külastab Eestit proua Daria Garofoli Itaaliast, Marche piirkonnas asuvast Garofoli veinimajast. Tema kaasabil ja osalusel korraldab restoran Sisalik 25. aprillil algusega 19:30 Itaalia (Marche) teemaline õhtusöök. Ühtlasi saame nautida ka selle veinimaja suurepäraseid veine. Allpool on lisatud õhtusöögi menüü. Osalemise soovist palun teatage e-mailile restoran@sisaliku.ee või telefonil 6466542. Restoran Sisalik, Pikk 30, Tallinn, www.sisaliku.ee GAROFOLI ÕHTUSÖÖK JA DEGUSTEERIMINE RESTORANIS SISALIK 25. APRILL 2008 KELL 19:30 Olive Ascolane Friteeritud oliivid täidetud prosciutto ja kanaga Garofoli Brut Riserva DOC Spumante Metodo Classico **** Insalata di Seppia Seepia salat 2006 Anfora Verdicchio dei Castell di Jesi Classico DOC **** Cannelloni alla Pesarese Kanamaksa ja trühvlitega täidetud kannelloonid 2005 Podium Verdicchio dei Castelli di Jesi Classico Riserva DOC **** Coniglio in Potacchio Küüslaugu ja peekoniga küpsetatud jänesekoib Rosso Piceno kastmes 2006 Farnio Rosso Piceno DOC 2004 Piancarda Rosso Conero DOC **** Formaggio Misto Juustuvalik 2004 Grosso Agontano Rosso Conero Riserva DOC **** Biscotti di Rosmarino Rosmariiniküpsised 2006 Dorato Passito DOC **** Menüü hind koos veinidega 660 EEK
2008-04-12 18:38:12
Palju õnne võitjatele :) ! Ootan juba uut mängu :D
2008-03-28 14:54:43
Olen samuti eelkõnelejatega nõus. Ning tundub, et sel kohal on õigustatult olemas oma nišš. Teenindus oli oma headuses isegi kohati liigne, kena ettekandjatüdruk käis iga 10 min tagant küsimas, kas meil on kõik olemas :)