ODI

Postitusi: 2

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2009-09-05 15:23:45
Supike aluselistest aedviljadest 1 avokaado 1 osa kapsast (rusika suurune või natuke suurem tükk) 1osa lillkapsast 0,5 osa juursellerit 0,5 osa sibulat 1 punane paprika 1 suur porgand 1 purk ube 4 küünt küüslauku näpuotsatäis tüümiani, köömneid õli soola peterselli lehti sojakoore pulbrit Peenesta sibul ja kuumuta õlis panni peal Haki kõik komponendid, lisa sibul, maitseained, sool, oad, vala peale kuum vesi, kuumuta. Lõpuks lisa õli, enne serveerimist sojakoore pulbrit, soovi korral hakitud peterselli lehti. Nämma!
2009-09-05 15:15:45
Sattusin siia just selle skeptiku lehekülje kaudu. Ja hakka või uskuma seda juttu, mis seal kirjas oli. Ainult et kogemus räägib vastupidist. Kui arstid juba aastaid ei saanud minu tütre tervist paremuse poole (eriarstid Tartus, Tallinnas, Levini toidutalumatuse vereproovid jms) siis ainult üks kuur InnerLighti toodetega tegi temast inimese. Seetõttu sai minust ka selle firma toodete edasimüüja. Olen 53 aastane ja tervis parem kui 35-selt. Kui see asi ei toimiks siis sellel ei oleks tarbijaid. Muidugi, ka mina märkasin kohe neid numbrimänge, kus tassi kohvi neutraliseerimiseks on vaja 200 tassi aluselist jooki!!:-))) Soovitaja terviseks! Olen täis realist, usun mõõtmistulemusi ja katsete tulemusi. Usun tervenenud inimeste tunnistusi ja olen seda ka enda peal tundnud. Sel nädalal tegin puhastuskuuri: jõin 3-4 l päevas SuperGreen jooki pH tilkade-, savi, sojaidu ja soolaseguga, võtsin tilku ja kapsleid, tegin rohelist vahtu jms. mis ajas öökima või siis kutsus suus esile tulekahju! Siis loobusin täpse retsepti järgimist ja üritasin ise midagi kokku miksida. Võrreldes selle rohelise vahuga (kurk+avokaado blenderdatult) oli üpris väga söödav! Aga kui vahuks ei lase, siis peaks see kurk avokaadoga ka vist päris hea olema. Kunagi vast proovin ka. Aga siit üks toit, mille kokku miksisin, peaks aluseline ja tervislik olema: 1 avokaado 1 osa kapsast (rusika suurune või natuke suurem tükk) 1osa lillkapsast 0,5 osa juursellerit 0,5 osa sibulat 1 punane paprika 1 suur porgand 1 purk ube 4 küünt küüslauku näpuotsatäis tüümiani, köömneid õli soola peterselli lehti sojakoore pulbrit Peenesta sibul ja kuumuta õlis panni peal Haki kõik komponendid, lisa sibul, maitseained, sool, oad, vala peale kuum vesi, kuumuta. Lõpuks lisa õli, enne serveerimist sojakoore pulbrit, soovi korral hakitud peterselli lehti. Nämma!