Suflee

Postitusi: 30

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2008-06-14 13:08:28
Vabandused ette ja taha, aga seletage lollile - kui ma reserveerin söögikohas laua, siis kas ma pean teatama teenindajale, et ma saabusin või marsin kohe istuma? :D
2008-05-24 02:31:37
Enda kooliaeg pole kaugel, tean omast kogemusest. Koolitoit oli enamasti halli või tumepruuni värvi, riis maitsetu ja tükkis, väga tihi sai sodiks keenud makarone, tatart, kartulipüree (harva lihtsalt sodiks keenud kartul) või praetud vorstiviilu, supist ma parem ei räägi (esimesed kiiremad said kogu paksu olluse, mis sisaldas hapukurki, kartulit ja viinerit; teistele jäi rasvane puljong), korra aastas sai tüki kanakintsu. Magustoitusid sõid väga vähesed - veniv ollus (ma ei tea, kuidas seda muudmoodi nimetada) või mannavaht, kord nädalas puuvili. Siis oli hea päev, kui toiduks oli kanaliha kaste... Midagi väga maitsvat see toit nüüd küll ei olnud, aga kuna koolipäevad olid pikad, puhvetis midagi söögi nime väärivat ei müüdud (valida võis erinevate snäkkide, saiade ja õunte vahel), siis tuli seda suust sisse ajada, mida kokatädid olid valmis teinud. Valida võisid nälja või halva toidu vahel. Portsud olid laudade peale jagatud, kust igaüks sai endale ise tõsta, tädid kõrval peale passimas ei käinud, kas kõigile jagub ja palju keegi sööb. Menüüs olid asjad paremini ja isuäratavamalt serveeritud kui tegelikult. Vahest oli küll selline masendav tunne, et mille eest ma maksan kuus 250-350, kui toidu kvaliteet jääb samaks. Päris paljud õpilastest käisid vahetundide ajal lähedalasuvas poes midagi ostmas (ikkagi rämpstoitu). Programm on muidugi hea, aga kas seda ka reaalselt täidetakse, kui samad kokad juba harjumusest kõike vanaviisi teevad? Või hakkavad tõesti kontrollid kohal käima ja ettekirjutusi tegema? Nojah, muutused on visad tulema, aga parem hilja, kui mitte kunagi. Kodus oma toidulauda ekspertide soovituste järgi ei kata. Tavaliselt teen seda toitu, mille järgi isu on, mitte ei märgi kalendrisse supi-, prae-, makaroni jne päevi. Puuvilju-juurvilju, leiba söön nagunii.
2008-05-24 01:58:06
Õnneks mul seda muret pole, et kraanist kloori voolab või miskit hullemat. Elan ka Tallinnas ja vesi on väga hea maitsega. Minu jaoks ei ole pudeli- ja kraaniveel vahet, sest mõlemad kõlbavad nurinata juua, Brita kannu ei ole tarvis kasutada ja vett enne selle tarbimist läbi ei keeda (pikka aega nii mineraalvett kui keedetud vett pole tervislik juua - ühest saab soolasid ja mineraale liiga palju, teine on nn surnud vesi, kus pole jällegist midagi, mida organism vajaks; vaheldus peab ka olema). Veekeedukann seisab ka üpris puhas, st katlakivi ladestub vähe. Pesu saab ka normaalselt puhtaks. Midagi pole Tallinna vee kvaliteedi suhtes ette heita, olen rahul.
2008-05-24 01:41:38
Röstitult Jassi seemneleib koos sulatatud juustu viiludega läheb alati. :) Viimasel ajal on imelik isu Tallinna peenleiva järele, mis on parajalt kõvaks kuivanud... :|
2008-05-19 17:09:32
Mitmeid kordi mööda jalutanud Kullassepa tänava Silk'ist, kuid erinevatel põhjustel pole julenud sisse astuda. Ehk on kellelgi julgustavaid kommentaare selle söögikoha kohta öelda. Silk koduleht