OmaMaitse

Postitusi: 2

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2014-02-03 09:38:43
Pille, just sellel õhtusel ma 2013 veebruar-mai keskpaik käisingi :) Seda jäi väheks, tahaks rohkem teada...ja kursustel, nendel ühe päevastel olen käinud siin ja seal. Laupäeval oli Seikluskohvikus super lahe sefiirikoolitus näiteks.
2014-02-02 09:58:32
Tere Olen siin uus liige. Liituma ajendas suur rahutus ja vastuseta küsimused :) Oleks soov õppida kondiitriks AGA kahjuks puudub võimalus seda teha päevases õppes, sest pere ja töö lihtsalt ei võimaldaks arusaadavatel põhjustel. Elan Tallinnas ja olen käinud TEKO`s pagar-kondiitrikursustel, kahjuks (ja ma isegi ei tea milleks???) ei ole neil kaugõppevormi? Silma on jäänud Tartu Kutsehariduskeskus, seal on kirjas, et õpe on 2 a E-K kuu viimasel kahel nädalal. Tööandja pööritaks ka sellepeale kergelt silmi... Kas on üldse Eestis võimalik õppida kondiitriks (just seda suunda, mitte pagariks), ilma, et peaks kogu senise elu peapeale pöörama? :) Niiii tahaks õppida. Vanust 32.a Kes on käinud tartu KHK? Kas see oleks parem valik kui TEKO (plaan neile kirjutada ja uurida, kas oleks lootusekiirt, et tuleb ühel päeval ka kaugõppevorm). Kursus oli niiii tore, samas spetsialiseerus rohkem pagari tegemistele, pärmtaigent tegime 4 nädalat. Kondiitriosa oli väga väike ja pinnapealne, 2 tundi vaid :(. Sai nüüd pikk jutt aga ehk keegi oskab suuna kätte näidata. Eesti on nii väike ja mistahes linna v maakonda ei ole probleem kooli sõita.