Aet

Postitusi: 9

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2014-09-02 21:28:32
Eelmisel nädalal sai käidud Horisondis uudistamas nende uuenenud interjööri ja menüüd. Pean tõdema, et üldmulje on üsna sama – glamuurne, väga hea teenindusega fine dining restoran. Interjööris märkab pisut rohkem avarust ja valgust – aga vahe võib tuleneda ka sellest, et mu eelmised kogemused Horisondis pärinevad talvisest ja pimedast ajast. Restoran on saanud ka uue peakoka, kes eelnevalt on samas meeskonnas juba töötanud. Menüüst leiab nii klassikalisi valikuid kui ka põnevaid pärleid (eriti eelroogade menüüst). Pikemalt kirjutan oma blogis: http://maitseelamused.blogspot.com/2014/08/restoran-horisont-fine-dining-tallinna.html
2014-08-01 14:57:05
Meil on palavuse leevendajaks laimi-piparmündijook - väga mõnusalt värskendav.
2013-08-25 15:52:05
Põldmarjad omandavad parimad maitseomadused kuumtöödeldes. Toorelt on marjad hapud ja mitte sellised, mida võiks nõrkemiseni süüa. Põldmarjamoos on aga minu arvates üks parimaid moose üldse. Põldmarjamoosi retsept. Blogis on mul ka põldmarja-toorjuustukoogi retsept ja põldmarja-ricotta koogi retsept. Minu arvates sobib põldmari ideaalselt just mõne piimatootega koos koogi sisse, seal tuleb marjade maitse kõige rohkem esile. Nt šokolaadikoogis põldmari veidi kahvatudb, kuna šokolaad ise on nii tugev.
2013-02-28 15:50:45
Mina olen juba mitu korda teinud Aasiapäraseid vutte. Meie perele väga meelivad; sööb isegi laps, kes muidu liha ei armasta.
2011-02-11 12:39:09
Kas keegi on proovinud järgi teha Kuno Plaan kondiitrite poolt valmistatud juustupulki. Need on suhteliselt rasvased, veidi meenutavad lehttainast. Olen vist aastaid seda retsepti juba otsinud, nüüd tuli isu taas peale, aga ise pole suutnud toorainete vahekordi paika panna. Ise tahan teha, kuna Kuno Plaan teeb need margariiniga, mina kasutaks võid. Koostises on nisujahu esimesel kohal, margariin teisel ja juustu on 26%. Tänud ette, kui keegi oskab vihjeid anda.