Piilu

Postitusi: 2

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2013-10-10 23:51:44
Väga hea tähelepanek kaalu osas. Ma ise mõtlesin, et mugav kontroll, et palju värsket teeme ja sööme. See siis niisama huvi. FP972 - sellel on tegelikult blender karastatud klaasist ja seega nii löögi kui ka kuuma kindel. FPM810 on ehk veel kindlam, aga ei tea, st ei ole ma tehniline inimene, et seda kinnitaga. Samas plast seal nagu oleks parem... ei tea. Samas ma ei kurda üldse Kenwoodi vanema plasti üle. Huvitav oleks teada, kuidas on mahlapress? - Kui hommikuks teha klaas vitamiinipommi, siis seda ma kasutaksin. Olemas on Kenwoodi vanem mahlapress, aga see on ääretult suur ja oma keskmisest suuremale tööpinnale panna seda ei soovi, aga kapis ikka ununeb või laiskus saab võitu. Hetkel on nö peale jäänud 972. Taignate osas - ma vahel ikka teeks. Aga samas taigna/mikser-disainiga kodukombainid on hetkel veel ülehinnatud ja profi omad on siiski alates 700-st ja kallimadki. Seega see jääb tulevikuteemaks. Nagu ikka, ajad muutuvad. :)
2013-10-10 00:38:34
Võiks antud teemast jälle rääkida, plaanis osta Kenwood. Hetkel olen kahevahel, aga ehk oskab keegi soovitada midagi muud. Minule silma jäänud - FP972 ja FPM810, viimase puhul on nõud vist paremad, samas päriselt selles ma kindel ei ole. FP972, aga tehniliselt sobivam ning mõned boonused kaasas. Kas kellelgi ehk kogemus ja nõu anda. Tulevikus on kindlasti plaanis soetada nii hakklihamasin kui ka taignate jaoks miskit, aga tänasel päeval hinnad minu jaoks kõrged ja areng ei ole päris piisav. Seega hobiks ei ostaks. Hakklihamasinad mis kodustele masinatele, ei ole aga piisavalt võimsad. Kunagi plaan soetada siis - segaja - hakklihamasin - jäätisemasin - (pastamasin?) ühes. Marjapress ja mõned väiksemad lisad siis veel.