Lusikas

Postitusi: 13

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2011-11-06 17:03:15
Kristel:
Vana ja hea võiks selle koha kohta öelda, kindlasti tasub plaani võtta! Aga (võib-olla peaks uue teema tegema) on nüüd ka Toome kohvikul uued rentnikud, kes pakuvad Hiina, India ja Tai toite. Kokad kui ka osad teenindajad on hindud (vist) ning esimese kolme korra kohta võin ainult kiidusõnud öelda.
Käisin ka just seal. Mulje on selline et nad võib-olla väga hästi ei tea mida teevad, aga püüavad kõvasti. Menüü on väga pikk ning India ja muude aasiapäraste toitude kõrval üritavad nad ilmselt ka Toome kohviku endist euroopalikku menüüd pakkuda. Indialannast teenindajal pole riigikeelega olukord väga hea ning kaardiga seal vähemalt praegu maksta ei saa. Ent koht on see-eest seest viisaka väljanägemisega ning toidud on täitsa pädevad. Näiteks kana pakorad, mis Chakras sattusid mulle olema ilma igasuguse maitseta, olid Toome kohvikus täiesti mõnusad krõbemahlased ning maitse oli täitsa olemas. Karri oli ka täitsa hea. NB - kui reaalset vürtsikust soovite, siis tuleks seda tellimisel mainida, sest vaikimisi timmivad sarnaselt mõnede teiste aasia restoranidega toitu keskmise eestlase maitsemeele järele.
2011-11-03 11:04:25
Idee põrgusse minna ei tekita just ahvatlust, aga antud kontekstis ei tähenda see midagi saatanlikku või sadomasot, vaid pigem ausa ehteestilikku Vanapagana eluaset eesti muinasjuttudest või Andrus Kiviräha kirjatöödest. Asub Põrgu Niguliste kiriku taga ning põhimõtteliselt on tegemist õllejoomisekohaga. Mis seda teistest vanalinna kõrtsidest esile tõstab, oleks muuhulgas 1. Omapärane õllevalik, eesotsas Saaremaa Pihtla koduõllega. Mis on tõsiselt hea kraam. Maitselt meenutab banaani, ent peidab sees 7,6% kangust. 2. Erakordselt head toidud õlleka ja õlleka hinnataseme kohta. Menüü on lühike ning klassikaline, mis on juba iseenesest hea märk. Ent valmistamise tase on minu arvates sedavõrd hea, et gastropubi tiitli võiks sellelt Pika tänava turistilõksult ära võtta ja Põrgusse tuua. Ma ei saanudki, võib-olla tänu eelnevalt tarbitud Pihtla õllele, päris täpselt aru, kas karbonaadiga tulnud punane kaste oli tehtud peedist, mustsõstrast, arooniast, patustest välja lastud verest või hoopis millesti muust, või kas sellega kaasa tulnud kuubikud olid ananass, marineeritud kõrvits või teab veel mis. Aga hea maitses. Kana oli ka hea. Muide, pakutavat leiba pidavat nad ka ise küpsetama. Mulle see koht meeldib eelkõige just seepärast, et on alustatud ausalt ja kindlalt, pakkudes seda, mille kohta teavad et on hea. Ilma 10-lehelise menüü ja sitsi-satsi täis interjöörita. Ning hinnad on kvaliteedi kohta vägagi soodsad.
2011-11-02 16:31:09
Ennekuulmatu hinnakirves + 10 lehekülje pikkune menüü ei ärata tõesti usaldust tolle paiga ärimudeli jätkusuutlikkuse suhtes. Kuigi otseühendus Solarise toidupoega on päris hea idee/tähelepanek :D. Toiduainete värskuse ja ladustamise mõttes võib neil tõesti selline eelis olla.
2011-01-25 11:12:52
Kui suur see ülakorruse salakamber, mis esimeselt pildilt näha, seal on? Ma mõtlen et kas fotograafi selja taga on veel mingi saal vms :) või ongi selline omaette olemine ca 10 inimesele?
2010-11-04 12:22:35
Käisin uues laiendatud Kristiine Keskuses avatud Baby Backis ära. Kesse ikka varem Tabasallu oleks sööma viitsind sõita. Ja loomulikult võetud XXXL Burger De Luxe prooviks ette :). Mnjaa. See on Eesti kohta tõeliselt muljetavaldav ports. 188 krooni ning söögipoolist on umbes sama palju, kui (võrdluse mõttes) sama raha oleks kulutanud Macis või Hesburgeris. Silma järgi hinnates toitu vähemalt kilo. Üleüldse paistab nii, et kui mingi asi seal majas maksab kahesaja krooni ligi, siis pole tegu mitte kiire rahateenimisega, vaid hoiatust väärivalt megasuure toidulaadungiga. Burger(id) oli(d) üldiselt OK, isiklikult mulle ei meeldinud ananass selle vahel, see mattis liha ja kõige muu maitset liiga palju. Friikad ja salat olid aga igati head. Sisustus on uus, ruumikas ja päris meeldiv, hea on ka teatav privaatsuse element suurte istmete vahel. Olemas on asjalik lastetuba, päris mitu peret olid tulnud väikeste lastega ning restorani suuruse ja lastetoa taganurga paigutuse tõttu see eriti ei sega. Ainuke mis riivas oli asjaolu et taha parklasse avaneb uks otse söögisaalist ilma esikuta, mistõttu tagapool istujad saavad iga sealtpoolt siseneja-väljujaga pahmaka külma tuult. Talvel võib see eriti ebameeldiv olla, tuisk käiks potentsiaalselt üle laudade. Teenindus oli see-eest hea, isegi väga hea. Ühesõnaga, kuigi olen saanud paremat sööki, on kohal minu meelest piisavalt potentsiaali et tagasi minna ja midagi muud proovida.