Gita

Postitusi: 51

Tiitel: Kokaõpilane

RETSEPTID

Viimased postitused

2009-05-21 13:05:54
Mulle jäi hingele majake sildiga Apetit, kus oli muuhulgas martsipanimassi ning juba valmis rullitud ümmargusi martsipanilehti (karp nagu küpsetuspaberil) - võta aga karbist välja ja laota tordile. Poole kõrvaga kuulsin, et kuu lõpus pidi värvilist martsipanimassi ka tulema. Küpsetiste kaunistamiseks oli veel pistaatsiamassi martsipaniga. Tuleab ainult kotikese otsa auk sisse teha ja kasutada nagu glasuuri. Küpsetamiseks oli šokolaadi ning nööbikesi. Liigse magususe välitmiseks oli ka lett marineeritud küüslauguga. Tundub, et seda majakest hakkan edaspidi igal turul käigul külastama.
2009-03-01 20:21:45
Mälumängu doomino on võrreldes Eesti mälumänguga väga kerge ning põnevus mängu juurest on kadunud. Küsimused on liiga lihtsad. Minu lemmikuks on mäng Võidab see kellel on surres kõige rohkem asju.
2008-12-20 20:31:39
Minu kõige värskem sai soetatud puht juhuslikult. Hakkas teine silma, kui mehele jõulukinki valisin. Endale peab ju ka midagi ilustat kinkima :D. Raamatuke siis 101 Cheap Eats. Lappasin kiirelt läbi ja kohe jäi mitu isuäratavat rooga silma.
2008-12-16 20:16:40
Olen kunagi ammu korra teinud. Mäletan, et ajasin ka näpuga retseptist järge ning retsepti käik tundub sama olevat. Kindlapeale enam öelda ei oska. Kergitamisega sain hakkama, aga õliga panin "aia taha". Retseptis oli kirjas, et õlitatud plaadile tuli tainas panna ning pealt oli mingi hetk ka vaja õliga pitseldada. Päev varem oli sõbranna kinkinud tšilli maitselist oliiviõli. Ei taibanud pudeli avamisel mekkida, kui kange kraamiga tegemist on. Kui ciabatta oli piisavalt jahtunud, et sööma hakata, selgus, et õli näol oli tegemist ikka vänge kraamiga. Isegi tuliseid toite armastav mees ei tahtnud küpsetatut süüa. :(
2008-12-16 19:56:09
Pille:
Nami-Nami põlle võitjad - andke mulle teada, mis värvi põlle sooviksite (seda võib siin foorumiteemas teha)
Ei suutnud oma silmi uskuda kui enda nime nägin. :D Tavaliselt loosimistes väga ei vea. Sooviksin rohelist põlle.