Argentiina restoran BUENOS AIRES, Foorumi Ärikeskus, Narva mnt

Kajakas
Postitusi: 237
Abikokk
2008-05-24 20:56:47
Buenos Aires Avan selle teema, et kiruda. Muideks :) Alustan küll kiitusega, et ruum on ise tore, ilusad diivanid ja avar olemine. Kuid-kuid... mitmed asjad jätsid meie külaskäigu ajal soovida. Esmalt teenindus. No tuim, meid ei märgatud suurt ehkki rahvast oli vähe. Lisaks ei toodud meie poolt ette tellitud suupistetaldrikut õigeaegselt ja kohe mitu korda tuli mainida, et me seda ikkagi nüüd juba sooviks. Tõesti pole nii uimast teenindust juba ammu kohanud, seega oli see üle väga pika aja kord, mil ma kroonikestki tippi ei jätnud. Siis veel see, et meie kuuesele lauale aniti vaid üks joogikaart ja ka küsimise peale kobiset, et jah üks ongi lauale ette nähtud. Alleaaa. Oleks siis kõik lauad pungis olnud klientidest. Siis kehvema poolelt veel see, et värske salat krevettidega oli absull mõttetu, mina seda ei võtnud, sest ma korra eelmisel suvel selle vea juba tegin. Väga lootsin, et aastaga on asi paranenud, aga polnud. Salat olis siis selline hiina kapsa ja tomati ja vist kurgi peenestatud silo, millele oli kuhjake krevette pandud. Ja majoneesi. Sööja võrdles seda mäki salatiga, kuigi hind oli poole kallim. Ise võtsin taignas friteeritud jalopenosid, mis olid täidetud juustu ja singiga. Noh need olid küll üsna toredad (kuigi minu kj-elustiiliga mitteüks põrm kokku ei käinud, aga see on juba minu probleem). Magusaks valisin sorbeed ja need olid väga head ning kenasti serveeritud. Teised võtsid amaretto-maskarpone torti, mis oli lihtsalt üks kodune biskviitkook ilma amaretto maitse ja maskarpoone kreemisuseta. Ühesõnaga hale, eriti oma krõbeda hinna tõttu (85.-). Kaaslased valisid veel loomaliha vardad, ja nende kohta ei saa küll mitte üks paha sõna öelda. Kohe väga hea ja mahlane oli. Seega võib vist öelda, et kui lähete, siis sööge liha.

proua söögisõltlane