Tallinnas avati suurima kaubavalikuga talupood Mahlaveski

Täna avati Tallinnas suurima kaubavalikuga talupood Mahlaveski, kus müüakse valdavalt taluettevõtetest pärit kaupa. Poes on esindatud kõik talutoodete kategooriad üle Eesti: kala, linnu- ja loomaliha, pagaritooted, mahlad, köögiviljad, piimatooted, maiustused, keraamika, käsitöö jpt. Kaupluse ruumides on avatud ka ehtsat talutoitu pakkuv kohvik.

Eestimaa Talupidajate Keskliidu tegevjuhi Kalle Lieberti sõnul suurendab uus pood oluliselt võimalusi kohalike talutoodete jõudmiseks tavatarbijateni. “Poes müüakse ligi 50 erineva taluettevõtte tooteid, mis teeb sellest Eesti kõige suurima valikuga talupoe,” ütles Liebert.

Lisaks on poe avamine märkimisväärne arenguhüpe Eesti talunike koostöös oma toodete turundamisel. Talunikud näevad üha enam vajadust ise oma toodangut väärindada ja seda ühiselt otse tarbijale müüa. “Mahlaveskit võib pidada pea kõikide Eesti talupidajate esinduskaupluseks Tallinnas, mis koondab erinevatest paikadest pärit talutootjate kaubad ühte kohta ning toimetab mugavalt tallinlasteni,” ütles ta.

Mahlaveski Talupood asub Tallinnas Faehlmanni 3. Kauplus kannab Eestimaa Talupidajate Keskliidu kaubamärki “Ehtne Talutoit”, mis tähistab naturaalset, värsket ja maitsvat toitu.

Pressiteade
postitatud 27.07.2017 16:10 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid


Katrin Aid
postitatud 27.07.2017 22:44

Soovitan soojalt Mahlaveski mahlu proovida :)