Annika K

Postitusi: 4

Tiitel: Kokaõpilane

RETSEPTID

Viimased postitused

2014-12-15 16:40:05
Safranimazarin, link rootsi keele valdajatele. Jagan jöuluteemaliste mandlikorvikeste retsepti, mis eile IGALT kylalislt kiita said, kröbe liivatainast ymbris ja pehme safranimaitseline mandlitäidis, osadesse panin ka paar kirsimoosi kirssi. Mässamist on kyll natuke, aga tulemus on seda väärt. Koogid tulid sakilisest metallvormist (mis olid korralikult vöitud ja jahuga yle puistatud) ilusti välja. Saffransmazarin
2013-04-14 01:56:38
Just neid tegingi löpuks. Nendega oli muideks selline tore lugu, et Marcus oli minu eestis olles ise scones' kypsetanud (ta tavaliselt kunagi ei kypseta) ja järgmisel nädalavetusel kui kodus olin tuli tal ka isu peale. Sel korral valisin muidugi mina retsepti, sellesama millele viitasid. Kui kakud valmis said, siis ytles Marcus, et need said KYMME KORDA paremad kui tema omad!!! :) vot nii hea retsept
2013-04-14 01:21:39
Yks väga lihtne puuviljasalati maitsestamise soovitus, Cointreau liköör, saab väga maitsev. Kuubikuteks löigatud puuviljadele valada peale sorts Cointreau likööri ja segada -valmis! Ananass +öun on näiteks väga hea segu, banaani vöib ka lisada, aga ka muid puuvilju vabal valikul. Suhkrut lisada pole vaja (kui on kypsed puuviljad). Syya vöib kohe vöi vöib ka veidi tömmata lasta. Sain sellist salatit esimest korda söbra Harrieti juures.
2013-04-14 00:58:09
Kas on mingi nipp "klassikaliste" retseptide välja sorteerimiseks? On palju roogi, mille puhul on olemas yks nö tunnustatud pöhiretsept. Näiteks lasagnede juures ongi yhele retseptile nimesse lisatud klassikaline - täpselt see mida mulle vaja. Samas ma näiteks otsisin scones retsepti ja läks aega enne kui ma selle köige tavalisema yles leidsin, suure retseptikogu probleemid :) Ilmselgelt on tagantjärgi sellise lisamärkuse tegemine retseptidesse nami-nami mahukuse töttu vöimatu, aga vöibolla saaks midagi sellist tulevaste retseptide juurde lisada (näiteks ikoonike samasse ritta, kus praegu on leheke, kell, lumehelbeke jne)