wizardoftheeast

Postitusi: 1

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2015-07-10 13:18:24
Tahaksin jagada oma muljeid Lahemaa Kohvikannust (ehk on kellelegi abiks). Kahjuks midagi head mul öelda ei ole. Šnitsel friikartulitega oli nagu suvalisest kiirtoiduputkast ostetud (ainult hind oli kordades kallim) ja kusjuures seal kõrval ei olnud absoluutselt mingit salatit. Lõhe jättis mulje nagu oleks eelnevalt valmis küpsetatud ja siis uuesti üles soojendatud (kuiv). Pirukas oli mittemidagiütlev. Samuti ei olnud ka lõhe juures salatit. Ei osanud tellides ka selle peale tulla, et peaks küsima, kas salat tuleb eraldi osta. Söögid olid küll söödavad, aga mingit naudingut ei pakkunud. Kõhu sai täis vähemalt. Hinnad olid Tallinna kesklinna restoranide tasemel ja tundus, et see ongi ainuke eesmärk. Mingi jama kokku keerata ja mööduvaid turiste nöörida, sest mina ei näe küll ühtegi põhjust, miks ma eales peaks sinna tagasi minema või kellelgi soovitama sinna minna. Kahju, et ma hoiatavaid postitusi selle koha kohta tõsiselt ei võtnud. Arvasin, et mõni inimene võibolla on liiga pretensioonikas (alati leidub ju selliseid), aga kahjuks olid need kritiseerivad kommentaarid pigem ausad.