Drain shelf // misiganes see eesti keeles on

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2011-05-01 13:00:12
Avastasin et välismaal on täitsa olemas see asi, mida mul hädasti vaja on, ja nimeks drain shelf. http://www.bigtray.com/drain-shelves-food-pans-p-13790.html näiteks. Mul koguneb külmiku juur- ja puuvilja kastidesse pidevalt kondensvesi, mis kiirendab asjade halvaks minekut. Kas selliseid reste võiks Eestis ka müügil olla, kust vaadata? Ja teema võib tõsta mingisse õigemasse kohta ka kui valesti sai. Või äkki peaks tegema mingi üldteema pealkirjaga "Kust osta ...."
Kiilike
Postitusi: 1100
Abikokk
2011-05-01 14:57:21
Fre:
Avastasin et välismaal on täitsa olemas see asi, mida mul hädasti vaja on, ja nimeks drain shelf. http://www.bigtray.com/drain-shelves-food-pans-p-13790.html, näiteks. Mul koguneb külmiku juur- ja puuvilja kastidesse pidevalt kondensvesi, mis kiirendab asjade halvaks minekut. Kas selliseid reste võiks Eestis ka müügil olla, kust vaadata? Ja teema võib tõsta mingisse õigemasse kohta ka kui valesti sai. Või äkki peaks tegema mingi üldteema pealkirjaga "Kust osta ...."
Selline asi aga siis mummuline(ümarad augud) oli mul külmkapiga kohe kaasas. Tegu siis Electrolux no-frost külmikuga kus all 3 sügavkülmasahtlit ja jahekapi osas juurviljasahtel üks suur aga vaheseina sahtlisse võimalik panna kolme eri asendisse ning põhja peal asub see rest.

kiilikese köögikatsetused

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-05-02 15:04:46
Sellise asja peaks saama ka ise valmis nikerdada mõne pakendi plastsisust. Minul oli ka see probleem, aga mina lahendasin selle lihtsalt nii, et panen juurviljasahtlite põhja mitu kihti tugevat köögipaberit ja vahetan seda aeg-ajalt.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-06-25 16:39:53
Netcat:
Sellise asja peaks saama ka ise valmis nikerdada mõne pakendi plastsisust. Minul oli ka see probleem, aga mina lahendasin selle lihtsalt nii, et panen juurviljasahtlite põhja mitu kihti tugevat köögipaberit ja vahetan seda aeg-ajalt.
Meil koduabiline kasutab analoogset trikki - paneb nimelt köögiprügikasti põhja paar kihti köögipaberit, siis veel prügikott sinna sisse. Et kui peaks midagi lekkima vms, siis oleks lihtsam koristada :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com