Köögikombain

Nämmu
Postitusi: 249
Abikokk
2014-11-27 18:49:31
Olin sulvel ka dilemma ees millist abivahendit kööki muretseda. Lõpuks pärast pikka vaagimist tellisin Home Decori kodulehelt endale selle KA hakkija ning olen igati rahul. Parajasti oli lehel ka sooduskampaania ning mitmed tuttavad, blogijad olid seda aparaati kiitnud.Oi kui palju erinevaid pestosid ja kastmeid ma sellega suvel vuristasin.Lisaks oli see ideaalne abimees sügiste hoidiste tegemisel. Hakkis väga hästi erinevaid köögivilju. Ning pähkleid purustab edukalt, teen sellega nii mandlijahu kui küpsisepuru kookidele. Hiljuti tegin ka riivsaia, sai hakkama küll.Liha pole veel proovinud hakkida aga tean et tuttav teeb sellega sagei kanahakkliha. Näiteks Tuuli ka kiidab oma blogis seda hakkijat ja teeb sellega isegi majoneesi! http://toiduteemal.blogspot.com/2013/05/umbrohu-ja-heade-uudiste-lainel.html. Kahjuks väga kõvasid tooraineid nagu kohviuba ei jahvata ning mädarõika purustamisega kippus ka hätta jääma. Blenderkannudest kiidan Stollarit.(Parim jõulukingitus üldse, ise poleks vist raatsinud osta). Päris võimas, mahuka klaaskannuga, purustab ka jääd jne.

Kaie

foodsy
Postitusi: 13
Kokaõpilane
2015-10-28 11:12:09

Siinsed postitused on üsna vanad, kuid elustan teemat siiski, sest vahepeal on tõenäoliselt tootevalik paisunud korralikult. Nimelt soovin lähiajal soetada korraliku köögikombaini, aga valik on nii suur ja lai, et ei tea, mida seadme ostmisel jälgida. Tahan, et ta hakiks, viilutaks, tükeldaks, mikserdaks ja teeks kõike, mida üks usin köögiabiline tegema peab. Mis brändi, võimsust ja mida tuleks kombaini ostmise juures jälgida? Raha pole jalaga segada, seega hinna ja kvaliteedi suhe peaks otseloomulikult samuti paigas olema :)

Olen suuresti tänulik kõigi heade soovituste eest!

foodsy
Postitusi: 13
Kokaõpilane
2015-10-30 13:46:45

Silma on jäänid see: http://www.rde.ee/products/ee/248/5003/sort/1/filter/0_0_0_0/HR-7778-00-k%C3%B6%C3%B6gikombain.html

Võib olla on kellelgi juba olemas või teate rääkida, mis on hea/mis halb selle juures? 

Hind on jube hea ja kõik vajaminevad funktsioonid paistavad ka olemas olevat.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-11-01 00:19:51

Foodsy, minul on see kodus olemas, kasutan täitsa sageli. Mul küll mitu-setu aastat vana, v-b on mudelit vahepeal täiendatud. (Seda paremat kätt olevat karpi mul küll pole, muidu paistab esmapilgul täpselt sama mudel). 

Mulle meeldiks, kui see plastkorpus oleks tugevam, alati tundub, et hakkab katki minema, aga tegelikult peab juba mitmendat aastat vastu. 

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

foodsy
Postitusi: 13
Kokaõpilane
2015-11-02 09:18:14

Tänan, Pille! Siis vaatan ehk veel ringi veidi.

<< 1 | 2 | 3 >