Erinevate lihatükkide nimed teistes keeltes

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2008-11-17 19:20:52
t-bone steak kuidas kutsutakse seda asja ilusas eesti keeles?

Da Vahtra Residence

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-11-17 19:35:04
Vernanda:
t-bone steak kuidas kutsutakse seda asja ilusas eesti keeles?
Enn Tobreluts räägib "Liharaamatus" järgmist (lk 89): Mujal maailmas, eriti Ameerikas, on levinud veise T-luupihvi (kondiga seljatüki lõigud koos välis- ja sisefileega) ning luupihvi (välisfilee kondiga) valmistamine. Ühtviisi head on need grillituna, praetuna, moorituna ja küpsetatuna. Eestis leidub neid kaupluselettidel aga harva.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-11-17 19:40:32
Ja kopeerin siia sealihateemast järgmise küsimuse:
Netcat:
Seafilee liblikad Esiteks - kuidas selle lihatüki nimi rahvusvahelises keeles on?
Nt rahvusvahelises inglise keeles: Pork butterfly chops, Butterfly loin chops, Pork loin butterfly chops, Pork chops (butterflied), Butterfly chops - kõik variandid võimalikud :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2008-11-17 19:42:54
Pille:
Vernanda:
t-bone steak kuidas kutsutakse seda asja ilusas eesti keeles?
Enn Tobreluts räägib "Liharaamatus" järgmist (lk 89): Mujal maailmas, eriti Ameerikas, on levinud veise T-luupihvi (kondiga seljatüki lõigud koos välis- ja sisefileega) ning luupihvi (välisfilee kondiga) valmistamine. Ühtviisi head on need grillituna, praetuna, moorituna ja küpsetatuna. Eestis leidub neid kaupluselettidel aga harva.
aga mul siin kodus lüüakse takka üles ja öeldakse, et see on soome keelest mugandus, eesti keeles nii ei öelda :) veel variante?

Da Vahtra Residence

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-11-23 14:10:22
Vernanda:
Pille:
Vernanda:
t-bone steak kuidas kutsutakse seda asja ilusas eesti keeles?
Enn Tobreluts räägib "Liharaamatus" järgmist (lk 89): Mujal maailmas, eriti Ameerikas, on levinud veise T-luupihvi (kondiga seljatüki lõigud koos välis- ja sisefileega) ning luupihvi (välisfilee kondiga) valmistamine. Ühtviisi head on need grillituna, praetuna, moorituna ja küpsetatuna. Eestis leidub neid kaupluselettidel aga harva.
aga mul siin kodus lüüakse takka üles ja öeldakse, et see on soome keelest mugandus, eesti keeles nii ei öelda :) veel variante?
Ei tea muid variante. Aga lamba luupihvid olid täna nt Viimsi lihapoes täitsa müügil :) Nägid igati head välja, aga kuna me ostsime seafileed ja -kooti, siis täna ei ostnud..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2008-11-26 22:56:45
Küsimus tegelikult rohkem eesti keeles.. Mis asi on Lihaveise K/S ? (tõlgin ühele tuttavale mingeid asju ja vaatan, et tulemas on ka veise pähkeltükk ja talle tagatükk ja...oeh...aga need vähemalt enam vähem arusaadavad, see K/S on suht müstiline)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-11-26 22:58:30
Marju:
Küsimus tegelikult rohkem eesti keeles.. Mis asi on Lihaveise K/S ? (tõlgin ühele tuttavale mingeid asju ja vaatan, et tulemas on ka veise pähkeltükk ja talle tagatükk ja...oeh...aga need vähemalt enam vähem arusaadavad, see K/S on suht müstiline)
Kuumsuitsu? Külmsuitsu? Kõrgem sort? :O

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2008-11-26 23:04:31
Pille:
Marju:
Küsimus tegelikult rohkem eesti keeles.. Mis asi on Lihaveise K/S ? (tõlgin ühele tuttavale mingeid asju ja vaatan, et tulemas on ka veise pähkeltükk ja talle tagatükk ja...oeh...aga need vähemalt enam vähem arusaadavad, see K/S on suht müstiline)
Kuumsuitsu? Kõrgem sort? :O
Ainus koht, mis ma siiani netis olen leidnud on selline asi: http://www.slt.ee/index.php?page=2&product=1221 Mind see paraku ei aita, aga äkki kedagi... No seal nimekirjas kus see Lihaveise K/S on, seal on eespool veel lihaveise abatükk, hakkliha, antrekoot... et sellised värsked asjad, nii et suitsutatud vist pole, ma arvan.. aga no ma ei tea.
Tydrukbussis
Postitusi: 4
Kokaõpilane
2011-03-09 14:17:06
Juhuks kui kedagi ka kolm aastat hiljem sama küsimus kummitab, siis K/S on vähemalt Märjamaa lihatööstuse veiseliha puhul kõrgem sort.