Poest prügikasti (ehk ebaõnnestunud ostud)

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-05-06 02:12:33
Sasha:
Päh, Rakvere toorsuitsupeekonil oli täna kuldilõhn juures. Tuleb ikka soomlaste oma osta.
Sasha, mina olen seda konkreetset peekonit kasutanud mitu kuud juba ja ühtegi kuldilõhnalist pakki pole veel ette tulnud :O (Disclaimer: Rakverega on Nami-Namil väike diil, aga mulle muidu ka meeldib see peekon)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2015-05-10 22:42:54
Pille:
Sasha:
Päh, Rakvere toorsuitsupeekonil oli täna kuldilõhn juures. Tuleb ikka soomlaste oma osta.
Sasha, mina olen seda konkreetset peekonit kasutanud mitu kuud juba ja ühtegi kuldilõhnalist pakki pole veel ette tulnud :O (Disclaimer: Rakverega on Nami-Namil väike diil, aga mulle muidu ka meeldib see peekon)
Ümerofftopic aga mul ema kurtis täna et MITTE KUSAGIL pole seda Rakvere toorsuitsupeekonit olnud viimasel ajal, kus te seda kuldilõhna hankisite nii muidu? Või siis mittelõhna...
Sasha
Postitusi: 207
Abikokk
2015-05-11 15:25:55
Pille, ma olen ka kasutanud juba korduvalt - varem kasutasin HK oma, aga seda pole igal pool müügil. Siis läksingi Rakvere omale üle. Kõik eelnevad korrad on olnud väga OK, nüüd siis selline kvaliteediaps. Paraku on halb kogemus õpetlik ja järgmist pakki põrnitsen nüüd juba umbusuga. Aga OK, et kõik aus oleks, lähen teise teemasse ja kiidan eelküpsetatud ribi, mis oli väga hea. Offtopic: Fre, Selveris on iga kord olnud, kui olen osta tahtnud. Tallinnas siis.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-05-11 17:25:53
Sasha:
Pille, ma olen ka kasutanud juba korduvalt - varem kasutasin HK oma, aga seda pole igal pool müügil. Siis läksingi Rakvere omale üle. Kõik eelnevad korrad on olnud väga OK, nüüd siis selline kvaliteediaps. Paraku on halb kogemus õpetlik ja järgmist pakki põrnitsen nüüd juba umbusuga. Aga OK, et kõik aus oleks, lähen teise teemasse ja kiidan eelküpsetatud ribi, mis oli väga hea. Offtopic: Fre, Selveris on iga kord olnud, kui olen osta tahtnud. Tallinnas siis.
Mul on siin külapoes :D valida kas Rakvere oma või siis ühe Ungari tootja omad. Need on ka täitsa ok. HK omi olen näinud vaid Stockmannis, aga seal käin harva. Loomulikult on kurb, kui kehv partii satub, sellisel juhul on umbusklik pilk ju igati põhjendatud. Ma jään esialgu siiski ka edaspidi kodumaisele truuks :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2015-05-11 19:10:49
Ma olen alati valmis uusi asju proovima, eriti Eesti asju. Turule tuli arbuusilimonaad. Eesti värk ja koostist lugedes jäi normaalne mulje, et ikka päris arbuusimahl ka sees jne. Ma ei saanud rohkem seda tarbida kui veerand klaasi. Ajas täiesti iiveldama, isegi mahlaga segatult. Mingi asi seal on nii imelik ja nii tugeva maitsega. Selle ma oleks küll kõhkluseta kempsust alla kallanud kui üks meesisik poleks seda soostunud ära tarbima.

Zap*

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-05-12 00:19:58
Zapxpxau:
Ma olen alati valmis uusi asju proovima, eriti Eesti asju. Turule tuli arbuusilimonaad. Eesti värk ja koostist lugedes jäi normaalne mulje, et ikka päris arbuusimahl ka sees jne. Ma ei saanud rohkem seda tarbida kui veerand klaasi. Ajas täiesti iiveldama, isegi mahlaga segatult. Mingi asi seal on nii imelik ja nii tugeva maitsega. Selle ma oleks küll kõhkluseta kempsust alla kallanud kui üks meesisik poleks seda soostunud ära tarbima.
:O Kõlab väga magusana, aga ma ise pole veel proovida saanud/proovima pidanud. Olen ettevaatlik, kui ette satub :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2015-05-28 17:35:04
Zapxpxau:
Ma olen alati valmis uusi asju proovima, eriti Eesti asju. Turule tuli arbuusilimonaad. Eesti värk ja koostist lugedes jäi normaalne mulje, et ikka päris arbuusimahl ka sees jne. Ma ei saanud rohkem seda tarbida kui veerand klaasi. Ajas täiesti iiveldama, isegi mahlaga segatult. Mingi asi seal on nii imelik ja nii tugeva maitsega. Selle ma oleks küll kõhkluseta kempsust alla kallanud kui üks meesisik poleks seda soostunud ära tarbima.
Lapsena oli üks minu suuri unistusi, et keegi teeks arbuusimahla. Seega olen arbuusiga sildistatud asju alati valmis proovima. Samas olen ainult üks kord elus saanud pudeldatud jooki, mis maitses nagu üks värske arbuusimahl võiks maitseda. See oli mingi Snapple mahlajook USAs aastal 1993. Ja kui ma olin selle lõpuni mekutanud, siis tuvastasin, et see sisaldas täpselt 0% arbuusi. Südametäiega teist korda ei ostnud. Meie oma arbuusilimonaad sisaldab vist arbuusi paar protsenti nullist enam. Aga maitse on õudne ega meenuta arbuusi vähimalgi määral. Eelmisel aastal ma ostsin Poolast suveniiriks mingeid erivärvilisi klaaskomme, arbuusi omad nende seas. See limps maitseb täpselt nagu üks kunstlikult värvitud ja kunstlikult maitsestatud arbuusikomm võiks maitseda, kui see oleks vedelal kujul. Eks igaüks ise otsustab, kas midagi sellist on tema tass teed. Mina valasin kolmveerand pudelit kraanist alla.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Kelluke
Postitusi: 66
Kokaõpilane
2015-09-14 11:32:44

Tegin suure laari pastasalatit ja kasutasin Tootsipeenra pastat -  oioi kuidas lagunes hoobilt jahumassiks. Ragistasin ikka kõvasti pead, kuidas see toit kuidagigi söödavaks teha. Lõpuks sai rohke juustu ja muna-koore seguga makaronivormina ära söödud.

Liivakook

<< 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 >