Viited eestikeelsele Nami-namile

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-09-30 10:21:43
Pille:
See viide on küll mu ingliskeelsele blogile, aga ma väga meelitet ja jagan seda siingi :) Nimelt mainitakse Nami-Namit briti ajakirja OLIVE 2010. a. juulinumbris. Lk 110 on selline väike lõik: WWW. Websites and blogs that inspire us * Stuck for new recipe ideas? Estonian food lover, Pille, shares her inventive recipes on nami-nami.blogspot.com Kahte veebilehte mainitakse veel.
Taas on jutt hoopis ingliskeelsest Nami-Nami blogist, aga USA üks suurimaid ja väärikamaid kokaajakirju, Saveur, on pannud Nami-Nami oma maailma 55 parima blogi hulka (see EI sisalda USA blogisid!): Wordlwide Feast: 55 Great Global Food Blogs

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2011-09-30 15:40:43
See on superlahe ! Mina olen igaljuhul Sinu üle väga uhke!

Ilse köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-01-30 22:52:25
Ilsu:
See on superlahe ! Mina olen igaljuhul Sinu üle väga uhke!
Aitäh, aitäh, Ilsu :) Täna nägin aga seda Kanada eestlaste ajakirja Eesti Elu artiklit: Eesti maitseampsud Hollywoodis, autoriks Riina Kindlam. Tegelikult on juttu Marika Blossfeldti hiljutisest USA-reisist, aga sissejuhatuses mainitakse ka Nami-Namit: Nagu olete kõik märganud, on kokkamine ammu köökidest välja karanud ja saanud suureks huvialaks ning äriks. Kokad nagu Jamie Oliver on sama tuntud kui filmitähed tänu kokaraamatute populaarsusele ja eelkõige kokandussaadetele (ja lausa toidukanalitele) teles ja internetis. Ka Eestis on väga palju nn toidu-blogi pidajaid ehk inimesi, kes väga oskuslikult ja ahvatlevalt oma retsepte internetis (võrgus) jagavad. Üks tuntumaid on Pille Petersoo (http://nami-nami.blogspot.com ) (eesti keeles www.nami-nami.ee ).

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-02-01 20:07:55
Veebruaris 2012 näeb ajakirja Pere ja Kodu esikaas välja selline: Ühtegi toiduretsepti küll sel korral ei jaga, küll aga on toidust ja laste toitmisest juttu :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2012-02-02 11:33:33
Väga kena mantel! :) Ja väga kenad lapsed ja sa ise ka! :)

le D?ner

Oliivipuu
Postitusi: 144
Abikokk
2012-02-02 17:25:01
Selle kena pildi kohta ei oska muud lisada, kui seda, et olgu teil kõigil hea tervis ja palju toredaid ja rõõmsaid ettevõtmisi!
Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-02-07 11:55:32
Lugesin loo ka läbi:) Sellest oma laste peael kogetud laste toitmisest ja toitumisharjumuste kujundamisest varases eas, võiksid sa pikemalt kirjutada:) Näiteks järgmine raamat palun!

Ilse köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-03-02 18:45:08
Aitäh kenade sõnade eest, Spiidi, Oliivipuu ja Ilsu :) Artikkel on nüüd veebis ka olemas: Doktorikraadiga pereema (Naistemaailm.ee)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-07-04 01:19:34
Ühtegi retsepti ei jaga, aga kui Nami-Nami kasutajate seas on juhuslikult neid, kes veidi heebrea keelt pursivad, siis siin üks väike videoklipp, mis oli eelmisel reedel Iisraeli vaadatuima telekani Channel 2 eetris: KLÕPSA SIIA Olin Iisraelis nädalasel toidureisil koos veel nelja toidublogijaga Inglismaalt, Prantsusmaalt ja USAst ning antud teleklipp annab kerge ülevaate kahest esimesest päevast.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 >