Mis toiduajakirju tellite, ostate ja loete?

Kiilike
Postitusi: 1100
Abikokk
2010-04-21 22:35:04
Loen aeg-ajal Taste of Home, ostan mõnikord Olive, väga harva Delicious. GF on kuidagi tühi minu jaoks, enamasti. Eelistan netiversioonis raamatuid või ajakirju lugeda/vaadata. Brigitte on aeg-ajalt ispiratsiooni allikaks vms samas keeles ajakiri :) . Koju tuleb Kodukiri ja pereköök. Viimane harjumusest (u 8-9 aastat) aga järgi teen sealt võib-olla korra aastas midagi. Siis on veel üks briti aiandusajakiri(mille nime ei ole vist kunagi üritanudki meelde jätta) kus mõnikord on mõni lihtne ja ülihea retsept. Lisaks on veel läbi aastate kogutud Bild de Frau retseptid ja teiste saksakeelsete ajakirjade valitud retseptid kaustades (kogutud aastaid).

kiilikese köögikatsetused

ErleS
Postitusi: 339
Abikokk
2010-04-21 22:46:33
Vanasti käis Oma Maitse. Siis oli tellimisel pikk vahe ja sageli ostsin, kuid nüüd kingiti sünnipäevaks aastane tellimus ja mais peaks hakkama uuesti käima. Vahel olen ostnud ka Toit ja Trendi või erinevaid välismaiseid ajakirju. Täna just ostsin Olive maikuu numbri. Minu meelest on hea välismaiste ajakirjade valik nt Viru Keskuse Rahva Raamatus, kus ma isegi neid aegajalt sirvimas ja soetamas käin :)
Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2010-04-22 11:05:31
Mina võtan raamatukogudest mida neil parasjagu on. Oma Maitse käib ühes kohas regulaarselt, seega seda regulaarselt lehitsen ka. Siis saadetakse sinna aegajalt tellimuse tegemise ahvatluseks veel üht-teist, aga see on hästi juhuslik. Pärast mitmeid kolimisi otsustasin, et ei telli enam ühtegi ajakirja - no andis neid ikka pakkida ja lahti pakkida ja tegelikult on enamus neist üsna ühekordseks lugemiseks. Kõigi sisu on võimalik leida kas internetist või siis olulised ja rohkem kasutust eeldavad lood olen lihtsalt skanninud ja siis kuhugi salvestanud. Või välja printinud. Kõigele lisaks avastasin, et tegelikult on kümne km radiuses meil hoopis neli raamatukogu, mitte kolm, seega võiks ennast vähemalt ilukirjandusest lolliks lugeda. Kahjuks võõrkeelseid ajakirju neis üheski ei käi.
Eva
Postitusi: 771
Abikokk
2010-04-22 12:15:03
ErleS:
Täna just ostsin Olive maikuu numbri.
Ma ostsin ka selle maikuu Olive'i :) Seal oli palju häid retsepte. Donna Hay on jah liiga kallis, kuigi minulegi ihaldusväärne.

http://www.perenaine.ee/

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2010-05-06 14:04:20
Helsingi lennujaamast ostan ma alati (või noh, kui võimalik) Taste Italia ajakirja - http://www.tasteitaliamag.com/

Da Vahtra Residence

Kuuki
Postitusi: 20
Kokaõpilane
2010-10-22 22:26:06
Viimati ostsin ХлебСоль ja Гастрономъ toiduajakirjad.... sain häid retsepte.
Akaatsia
Postitusi: 235
Abikokk
2010-11-04 02:30:39
Häid ja lihtsaid retsepte olen samuti leidnud venekeelsetest ajakirjadest. Nad on suht odava hinnaga ka
Noor_Perenaine
Postitusi: 241
Abikokk
2010-11-29 15:52:27
Olen ostnud Good Food-i ja Jamie ajakirja, Oma Maitset ja Toit ja Trend-i loen ema juures (ta vahel ostab) või laenan ja päkapikud tõid esimese advendi puhul Jamie ajakirja jõulunumbri. Seal juba päris mitu retsepti ära märgitud ja hakkangi neid varsti katsetama :)
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >