LEIBJUUST e. LAPI JUUST ja selle kasutamine köögis

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2010-04-30 16:35:55
Mulle leibjuust hirmasti maitseb. Niisama süüa, traditsiooniliselt murakamoosiga ja ja nüüd ka pirukate sees.

Liisi Blogi

Kuuki
Postitusi: 20
Kokaõpilane
2010-10-22 22:18:13
Mulle meeldib lapi juustu süüa täpselt nagu Liisile, niisama ja murakamoosiga. (Ning kui midagi küpsetada ei viitsi (sellist lugu vist siinsete postitajatega pole:), on ilusti murakamoosiga serveerides hea pakkuda ka külalistele).
Frieda
Postitusi: 309
Abikokk
2011-07-12 10:35:45
Mõnus iirise-kooredessert lapi juustust koos veidike vürtsise maasikasalatiga.

Söömine on ainus töö, mis toidab

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-01-06 18:06:31
Me proovisime Lapimaal juua kohvi leibjuustuga. Kohvile leibjuust olulist maitset ei anna, aga kuum kohv leibjuustule küll, lisaks pehmendab juustu. Retsept siin.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Oliivipuu
Postitusi: 144
Abikokk
2015-01-07 13:58:54
Oioioi! See oli meie pere lemmik hommikusöögil! Juua tass ja kui soovi enamgi tassi koorekohvi ja siis, kui neid juustükikesi lõpus nautida... Nüüd ei jää muud üle, kui hakkan retsepti otsime ja ise tegema, kui mul see vaid õnnestuks. Kena aastat juustu nautijatele ja nautija sõpradele!
Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2015-01-07 14:18:49
Oliivipuu:
Oioioi! See oli meie pere lemmik hommikusöögil! Juua tass ja kui soovi enamgi tassi koorekohvi ja siis, kui neid juustükikesi lõpus nautida... Nüüd ei jää muud üle, kui hakkan retsepti otsime ja ise tegema, kui mul see vaid õnnestuks. Kena aastat juustu nautijatele ja nautija sõpradele!
Tuulil on retsept Siin

Ilse köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-01-08 13:24:59
Ilsu:
Oliivipuu:
Oioioi! See oli meie pere lemmik hommikusöögil! Juua tass ja kui soovi enamgi tassi koorekohvi ja siis, kui neid juustükikesi lõpus nautida... Nüüd ei jää muud üle, kui hakkan retsepti otsime ja ise tegema, kui mul see vaid õnnestuks. Kena aastat juustu nautijatele ja nautija sõpradele!
Tuulil on retsept Siin
Siinsamas Nami-Namis on ka kaks retsepti leibjuustu valmistamiseks kodus: Juustulaabiga variant Kohvikoore ja hapukoorega variant (identne Tuuli retseptiga; minu retsept on küll mingist varasemast ajast juba, äkki mingist Maire Suitsu artiklist vms?)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 >