Kaalujälgijatele ja figuurisõpradele sobivad retseptid

Dee
Postitusi: 360
Abikokk
2008-05-26 21:12:36
Pille:
Avastasin, et mu hea blogisõbranna Alanna (kellele ma täpselt nädala pärast paariks päevaks külla lähen!!!) on paljudele oma retseptidele kaalujälgijate punktid juurde pannud. Siin on kõik retseptid ka kenasti üles loetletud: Alanna tervislikud retseptid Retseptid on järjestatud põhilise aedvilja kaupa, nii et see on ka muidu hea koht retseptide leidmiseks. Inglise keele oskus on muidugi vajalik..
Alanna sait mulle väga meeldib! :D Leidsin esmakordselt tema saidi eelmise aasta märtsis, ja olen sealt ikka päris mitu retsepti realiseerinud. Aegumatu armastus on mul aga selle Alanna retsepti vastu Vähe punkte, ja oh kui hea!
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-05-26 21:36:26
Dee:
Aegumatu armastus on mul aga selle Alanna retsepti vastu Vähe punkte, ja oh kui hea!
See retsept on Nami-namis ka olemas :) Tegelikult on siin lausa röstitud lillkapsa retsepti :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Blonduanna
Postitusi: 120
Abikokk
2008-06-23 16:19:15
tegelikult annab paljusi retsepte kaalukatele sobivateks kujundada. magustoitudes saab edukalt suhkru suhkruasendajaga asendada, hapukoore asemel maitsestamata jogurtit ja koore asemel piima kasutada. ka vahukoort saab kohati munavalgevahuga asendada.

http://blondukokkab.blogspot.com

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2008-10-02 12:20:43
Olen ka aegajalt kaalujälgija, eriti peale pühi, kui pole suutnud oma söögihimu taltsutada :D Aga ma ei tee mingeid spets toite, st et söön kõike, aga piirdun hulga väiksema kogusega kui tegelikult sooviks. Ja siis veel, et püüan kombineerida nii, et nt lõuna lahjem ja siis õhtusöök või magustoit rammusam. Siiani olen edukalt langetanud. Ausalt ega mul pole vajadust olnud palju langetada ka, nii 5-6 kilo, aga siiski. Ah. sai üks segane jutt....

Zoozi tegemised

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2008-10-02 14:17:01
Olen avastanud, et aegajalt dieeti pidavad või aegajalt kaalu jälgivad inimesed näevad sellega küll vaeva, aga efekt ei ole parim. Endal viskas minu kõhna oleku juures kaal aastaid 10 kg siia-sinna. Selgus, et nüüd kaalun küll rohkem, aga olla on palju parem. Asja muutis regulaarselt sööma hakkamine. No ei jäta ennast ikka lõunata, et siis õhtul nii näljane olla, et halb hakkab. Selle regulaarsusega koos ei ole ka pühedeaegu ega sünnipäevadel enam liiast söönud. Ilmselt teab organism, et toit tuleb ikka peaaegu õigel ajal ja midagi ülearust ei ole vaja. Kellaajad kusjuures ei olegi nii olulised. Eespool oli juba juttu osade ainete asendamisest, mis on ka päris hea võte. Toitu peaks ikka olema piisavas koguses, aga see ei pea ju nõretama igasugu rammusast. Aga stress kaalu pärast (vähe või palju) paneb päris hästi valesid e. hetkel mittevajalikke asju sööma.
Andra
Postitusi: 74
Kokaõpilane
2010-01-24 20:06:57
Spidur:
inglikook on mõnus
Kas keegi teab ka täpset retsepti?

http://pliiditaga.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-01-24 21:19:42
Andra:
Spidur:
inglikook on mõnus
Kas keegi teab ka täpset retsepti?
Inglikoogi retsept on siin. Kui soovid mahumõõdustikus retsepti, siis Spidur on kopeerinud Maire Suitsu retsepti siia.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-12-23 09:03:15
Tarbija 24: Nipid, kuidas teha tervislikke jõulutoite Järgnevad nipid on mõeldud neile, kellele on armsad traditsioonilised jõuluroad, kuid kelle jaoks on oluline ka head figuuri hoida. Vali praeks taine lihatükk. Hauta hapukapsas rasva lisamata. Väldi kastmete valmistamisel rasva ja koort, kasuta pigem liha praeleent, millelt on eemaldatud rasv. Pane lauale hulgaliselt köögivilju nii värskelt kui marineeritult. Näiteks hapukurk, marineeritud kõrvits või peet, paprika, tomat, šampinjonid jne. Küpsetiste puhul eelista pärmitainast. Ära unusta laualt kala, mida on organismil kergem seedida. Pärast pühadeprae serveerimist jätta lauale kergemad näksid nagu toored ja marineeritud köögiviljad, kerge dipikaste, puuviljad jne. Salatite valmistamisel kasuta vaid väherasvast hapukoort ja majoneesi või maitsestamata jogurtit. Magustoiduks võiks olla kergem kook puuviljade ja jogurtiga. Allikas: Kaja Torm, Figuurisõbrad

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 >